Pilotní výcvik

Sny měníme v realitu díky dlouholeté zkušenosti s poskytováním pilotního výcviku. Chcete se stát profesionálním pilotem vrtulníku, nebo chcete létat pouze pro vlastní potěšení? Nabízíme komplexní služby v oblasti leteckého výcviku.

NISA AIR s.r.o. je jediným oficiálním autorizovaným dealerem vrtulníků Robinson v ČR. Naše firma má tři hlavní oblasti činnosti: prodej nových i použitých vrtulníků Robinson Helicopter, servis vrtulníků a leteckou školu.

Naše letecká škola je schválená pro výcvik dle ATO, a provádíme výcviky PPL(H), CPL(H), typové výcviky pro vrtulníky R22, R44 a R66, létání v noci - Night(H) a doplňující výcviky, jako např. lety na řízená letiště, zahraniční lety, pokročilé autorotace, atd.. Pro výcvik používáme nové vrtulníky R22, R44 a R66, plně servisované v našem servisním středisku. Naše vrtulníky jsou havarijně pojištěné. Ve výcvikových vrtulnících máme nainstalované nejlepší dostupná sluchátka Bose s aktivním tlumením hluku - pro komfort našich žáků a zákazníků.

Nisa Air sídlí v nových a moderních a plně vybavených prostorách na letišti v Mladé Boleslavi. V areálu Nisa Air se také nachází MG restaurace, která patří do TOP 10 v ČR.

Naši instruktoři se věnují létání profesionálně a mimo jiné prošli kurzem u výrobce Robinson Helicopter pro bezpečné létání a mají velké zkušenosti nejen s vrtulníky Robinson.

Nastavení souborů cookies