VRTULNÍKY

Společnost NISA AIR, s.r.o.  je v České republice již od roku 1996 jediným oficiálním autorizovaným dealerem výrobce Robinson Helicopter Company, Los Angeles (Torrance), USA.

Vrtulníky konstruktéra Franka Robinsona se již v roce 1973 staly celosvětovým symbolem pro jednoduchý a cenově dostupný lehký vrtulník a jsme rádi, že naše společnost již po mnoho let pomáhá právě těmto strojům na české nebe. 

Díky vlastnímu vrtulníku můžete cestovat přímo do zvolených destinací. Česká republika má oproti ostatním zemím Evropské unie jednu významnou přednost. Místní legislativa totiž umožňuje přistání vrtulníku ve volném prostoru dle vlastního uvážení. Stačí pouze souhlas majitele pozemku.

Vrtulník je tedy v naší zemi ideálním dopravním prostředkem, neboť díky své schopnosti přistávat v terénu (tj. mimo letiště) šetříte nejen cestu na letiště, ale zároveň se vyhnete dopravním komplikacím. 

Naší hlavní předností je provoz vlastního certifikovaného servisu, kdy po prodeji vrtulníku, jeho sestavení a uvedení do provozu  jsme schopni řídit a udržovat jeho letovou způsobilost po celou dobu jeho životnosti a provádět pravidelnou i nepravidelnou údržbu včetně záručních prací a rozsáhlých prohlídek.   

Vrtulníky nabízíme rovněž létané a nezřídka se stává, že klienti, kteří u nás pořídili nový vrtulník využijí našich služeb pro jeho následný prodej.  

Nabízíme všechny typy vrtulníků Robinson výrobních řad R-22, R-44 a R-66 a jejich varianty.