Do Eshopu přidán zdroj pro vrtulníky pro iPhone/iPad a další telefony a tablety

Nový kvalitní zdroj pro napájení tabletů a smart telefonů přidán do našeho e-shopu

iPad a další tablety se stále častěji používají v letectví. I mnoho našich zákazníků používá iPad nebo tablet místo klasické navigace. Na trhu však chybí kvalitní napájecí zdroj a to hlavně pro vrtulníky a letadla s 28V sítí. Proto  jsme společně s firmou SPEL, a.s. vyvinuli velmi kvalitní zdroj, který umožnuje napájení z palubní sítě letadel, vrtulníků, lodí a aut.

Napájecí adaptér UBA (Universal Board Adapter, Automobilový a letecký zdroj pro napájení iPhone a iPadu pro napětí 12V, 24V a 28V) je určen k napájení a dobíjení smartphonů a tabletů z palubních sítí. Zdroj se připojuje k palubní síti s napětím 10-30VDC pomocí standardního automobilového konektoru. Pro připojení smartphonů/tabletů slouží dvojitý konektor USB. Celková proudová zatížitelnost zdroje je 3A . UBA je kompatibilní s přístroji fy Apple. Zdroj je opatřen dvěma signalizačními LED diodami – rudá LED je umístěna v konektoru a signalizuje napájecí napětí a zelená je umístěna v těle adaptéru a signalizuje výstupní napětí.

Uvedený zdroj je v Nisa Air plně odzkoušen ve vrtulnících Robinson a to jak s 12V sítí tak i ve vrtulnících R44 Raven II a R66 Turbine s 28V sítí a můžeme ho vřele doporučit.

Zdroj lze koupit za 999,-Kč (bez DPH) v našem e-shopu

Dále také nabízíme kompletní navigaci na bázi iPad (a iPad Mini). Set se skládá z držáku na iPad větně montáže nad středovou konzoli,  zdroje, iPadu a software AirNav Pro s instalovanou mapou Evropy včetně podrobné mapy 1:200 000 České a Slovenské republiky a Databáze letišť. Více info včetně fotografií a ceny naleznete v našem e-shopu.